Potražite nas na fejsu!

Stotine vaših prijatelja je lajkalo, i pridružilo se našoj grupi. Budite i vi u našem društvu!

HomeInformatorWeb telefonski imenik

Web imenik

 

 

 

AEKS d.o.o.  www.aeks.hr
Aeroklub Ivanić-Grad www.aeroklub-ivanic.hr
Agroturistička zadruga Vrata Posavine www.vrata-posavine.com
Aquachem d.o.o. www.aquachem.hr
AS-Klasnić www.as-klasnic.hr
AUTO POLJANA www.auto-poljana.hr
BARILIĆ-PROMET d.o.o. www.barilic-promet.hr
Beton Kukec d.o.o. www.beton-kukec.hr
Biciklistički klub Ivanić, Ivanić-Grad www.bk-ivanic.hr
BILANDŽIĆ d.o.o. www.bilandzic.com
Binđo d.o.o. www.bindjo.hr
Bunari Mihalić www.mihalic.hr
Catering i restoran Ben-Mar www.ben-mar.hr
CLARUS-el d.o.o. www.clarus-el.net
Cvipek d.o.o. www.cvipek.hr
Dimnjačarski obrt VEDIKO www.vediko.hr
Dječji vrtić Ivanić-Grad www.djecjivrtic-ivanic.hr
DPP Ivanić-Grad www.dpp-ivanic.hr
DVD Ivanić Grad www.dvdivanicgrad.blog.hr
Eko igračke www.ekoigracke.com
ELEG.G d.o.o. www.elegg.hr
Elektrocentar Petek d.o.o. www.ecp.hr
ELEKTRO-GRUPA d.o.o. www.elektro-grupa.hr
Elstro www.elstro.hr
FELLER d.o.o.  www.feller.hr
Foto Ivan www.foto-ivan.hr
Gradska knjižnica Ivanić Grad www.knjiznica.hr/ivanic-grad
Gradsko društvo Crvenog križa Ivanić-Grad www.crvenikriz-ivanic.hr
Građevinska tvrtka ''Rintal d.o.o.'' www.rintal.hr
GRGA servis i prodaja protupožarne opreme i aparata www.grga.hr
Gumex Eko www.gumex-eko.hr
HDZ - Ivanić Grad www.hdz-ivanicgrad.com
Hotel Sport Ivanić-Grad www.hotel-sport.hr
Insula Tours – putnička agencija www.insula-tours.hr
InsulaBit www.insulabit.com
IVAKOP d.o.o. - Ivanić Grad www.ivakop.hr
Ivanićanka – hotel & restaurant www.ivanicanka.hr
Ivanić-Grad online www.ivanic-grad.hr
IVANIĆPLAST d.o.o. www.ivanicplast.hr
IVAPLIN d.o.o. - Ivanić Grad www.ivaplin.hr
Ivasim d.o.o. www.ivasim.hr
Kapitel d.o.o. www.kapitel.hr
Komunalni centar Ivanić-Grad www.kcig.hr
Konjar Mario  Ivančić www.konjar.com
Kruh Vuk d.o.o. www.opanci-obuca.com
KUD Ivanić www.kud-ivanic.hr
Ladanj kod strica www.ladanjkodstrica.hr
Leksikom - Prevoditelji i sudski tumači www.leksikom.eu
Limarija Malić www.limarija-malic.hr
Linea www.linea.hr
Maluks promet d.o.o. www.maluks-promet.hr
Maturus d.o.o. www.maturus.hr
METEL d.o.o www.metel.hr
Mibiko d.o.o. www.mibiko.hr
Mikro-tim d.o.o. www.mikro-tim.hr
Naftalan www.naftalan.hr
Ne-Pok nekretnine www.ne-pok.hr
Obiteljski Radio Ivanic www.ori.hr
Oldtimer klub Ivanić Grad www.otk-ivanicgrad.hr
OPG Ciganović www.magare.hr
Osnovna škola Đure Deželića Ivanić Grad www.os-gjdezelica-ivanicgrad.skole.hr
Osnovna škola Stjepana Basaričeka Ivanić Grad www.os-sbasariceka-ivanicgrad.skole.hr
Petek Tours www.petek-tours.hr
Pizzeria  4M www.pizzeria4m.hr
POU Ivanić Grad www.pou-ivanicgrad.com
Protronic d.o.o. www.protronic.hr
Pustolovno ekspedicijski klub "Into the Wild" www.intothewild.hr
Radio klub Ivanić Grad www.web.hamradio.hr/9a1ceq
Roto-grad d.o.o. www.roto-grad.hr
Showroom dizajnera Ivanić Grad www.iva-art-design.com
Srednja škola "Ivan Švear" Ivanić Grad www.ss-isvear-ivanic-grad.skole.hr
Streljački klub Ivanić www.crossbow-croatia.hr/sk_ivanic_index.htm
Škulec-promet d.o.o. www.skulec-promet.hr
ŠNM Naftaš Ivanić www.naftas.hr
ŠRC Petek www.petek.hr
Tenis klub Ivanić www.tk-ivanic92.hr
Topbull uzgajivačnica www.bullmastiff.hr
Turistička zajednica Grada Ivanić-Grada www.tzig.hr
Tusek d.o.o, www.plovila-tusek.com
Učenički dom Ivanić Grad www.dom-ucenicki-ivanic-grad.skole.hr
Udruga "Prijatelji baštine"  www.prijatelji-bastine.hr
Udruga roditelja djece i osoba s invaliditetom MALI PRINC www.mali-princ.hr
Udruga vinogradara i vinara Brenta www.udruga-brenta.hr
UŠR ˝Lonja˝ www.usr-lonja.hr
Veterinarska ambulanta četiri šape d.o.o. https://sites.google.com/site/cetirisape
VIS Pelister www.vis-pelister.hr
Vodonoša www.vodonosa.com
VZG Ivanić Grad www.vzgivanicgrad.blog.hr
   

Vremenska prognoza

Free business joomla templates